צעדים בטיפול בעיסוי בבית חולים

כמטפל בעיסוי, אני מוצא את זה מאוד משתלם לעבוד עם לקוחות ולהקל על כאבים ממצבים שטופלו בעבר על ידי רופא. המטרה שלי היא להעריך ולהעריך את מצבו של כל לקוח כדי לראות איזה סוג של עבודות גוף יועילו ביותר בשיפור איכות חייהם ובהפחתת כאבם. לקוחות פוטנציאליים עשויים שלא להיות מודעים למה שמטפל בעיסוי במסגרת בית חולים יכול לעשות עבורם, לעומת עיסוי מסורתי במסגרת ספא.

עובדים יחד

ידיעת רופאים וצוות העובדים שלהם על כל התנאים האפשריים הניתנים לטיפול בעיסוי יכולה להיות מאתגרת. ישנם רופאים המאמינים כי עיסוי הנו תרגול ‘מרגיש טוב’ או מותרות. אחרים, כולל לקוחות, מאמינים כי אין קשר בין טיפולים רפואיים לעיסוי.

עם זאת, עבור חלקם, עיסוי הוא הכרח. hands-free-ccw-web-banner.png

הייתי עד לאנשי מקצוע רבים בתחום שירותי הבריאות, כולל רופאים, המודעים לעיסוי רפואי ובחרתי להפנות את מטופליהם לפיזיותרפיסטים – מכיוון שביטוח בדרך כלל מכסה זאת – ואינם רוצים להעמיס. “חולים עם הוצאה מכיס.

תפקידי כמעסה כולל חינוך לקהילה הרפואית לגבי היתרונות והתוצאות החיוביות עבור חולים עם עיסוי בבית חולים. על ידי הישארות מעודכנות בתגליות וטכניקות רפואיות חדשות אנו עוזרים לקידום ההבנה כיצד יעילות הטיפול בעיסוי ועיסוי הגוף ברפואה.

המשך לימודים

כמטפלים בעיסוי, מלמדים אותנו את היסודות של האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם וכיצד כל מערכת עובדת יחד. קינסיולוגיה ופתולוגיה הם גם תחומי התמחות חשובים, שכן מטופלים יגיעו עם מחלות או מצבים ספציפיים שידרשו ידע נרחב על גוף האדם.

העיסוי בבתי חולים שונה מהגדרות אחרות ולעיתים קרובות הוא דורש חניכה וניסיון מעשי של מטפל עכשווי. עבודה במסגרת בית חולים חושפת את המטפל גם לנסיבות הרגשיות של המטופל כי הם עוברים כמו דיכאון, מחלה חריפה או כרונית ואף גוססת.

בין אם אתה נמצא בבית חולים, עובד בספא או במסגרת תרגול אחר, המשך השכלתך הוא דבר חשוב ביותר. עבודה בבית חולים מחייבת אותך, ממש כמו כל גורם רפואי אחר, להתעדכן במודלי הטיפול והחידושים האחרונים ברפואה כדי לקבוע כיצד טיפול בעיסוי יכול להשפיע על מצבו של המטופל לתוצאה חיובית. חשוב להקפיד על קורסי רענון כדי לשפר את הטכניקות, להטיל מטפלים בעיסוי אחרים, לנצל הזדמנויות סטאז ‘וחו”ל ולמידה עצמית לצמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. download eBook

מחויבותו של סנפורד לעסות בבית חולים

תוכנית העיסוי של בית החולים שלנו בסנפורד החלה לפני שלוש שנים בקומה הראשית של המרכז הרפואי Sanford USD בסיוס פולס, דקוטה הדרומית. ממוקם במרכז לבריאות ורווחה, אנו פתוחים לחולים, צוותים, מבקרים והציבור.

לקוחות מרגישים שהטיפול שלהם במעסים במסגרת בית חולים מביא אמון שאני מומחה ובטיחות במקום עם אנשי מקצוע רפואיים זמינים במידת הצורך. אני מספק ידע וטיפול מקצועי, ועבודה בבית החולים מספקת אפשרות לעבוד עם רופאים.

“אני חושב שהיתרון הגדול ביותר שראיתי עם טיפול אצל מטפל בבית חולים הוא שאני יודע שהספק משתמש בטכניקה טובה כמו גם בעיסוי רפואי כדי לעזור בתסמונות כאב. אני גם מרגיש שזה מאפשר דרגה של שיתוף פעולה בטיפול בחולים. זה נחמד להיות מסוגל לתת למטופל את שמו של מטפל באמצעות מתקן הבריאות בסנפורד לטיפול בעיסוי כדי לעזור להקל על כאבי שרירים ושלד “, אומרת שרה רוטר, מרפאת רפואה פנימית בסנפורד בריאות.

flannel-sheet-3pc-set-colors.png

זה מפתיע עבור אנשים רבים כמה אזורים בבית החולים נהנים מכך שיש לו מטפל בעיסוי רפואי. טיפלתי בחולים באונקולוגיה, גמילה, טיפול אקוטי (ברשות רופא), מרכז לידה, טרום אופציה, יחד עם מחלקות רבות אחרות.

“הצעת שירותי טיפול בעיסוי כהשלמה לטיפול הרפואי שמטופל מקבל הייתה דרישה והכרח עבור החולים שאנו משרתים במרכז לבריאות ורווחת סנפורד,” אמר מנהל לין תומאס, RN BSN. “מצב זה הוכיח כמפחית מתח, חרדה וכאב, מגביר את הניידות, מוריד את לחץ הדם ויכול לספק נוחות כדי לסייע בתהליך הריפוי של חולים העוברים טיפול רפואי. השירות באתר מציע גם יתרון לטיפול הבריאותי בעובדים שישפר את רווחתם הכללית במקום העבודה. ”

נערך למפתיע

מכיוון שאנו נמצאים בבית החולים הייתה לי הזדמנות לספק עיסוי רפואי

עבודות גוף לחולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות. ביצעתי פעם עיסוי לרופא שחווה כאבי גב תחתון בזמן שהוא עבד במעבדת קתולי הלב. הכאב התחזק כל כך במשך היום, עד שבקושי הצליח ללכת. ניגשו אלי לבדוק אם יש דרך כלשהי שאוכל לעזור לו ומהר מאוד נכנסתי אליו כדי שיוכל לסיים את יום העבודה שלו. בגלל לוח הזמנים הצפוף, היו לי רק 15 דקות לעבוד אותו. אחרי 15 דקות של התרופפות שרירי, רמת הכאב שלו ירדה והוא הצליח ללכת שוב בעמידה זקופה.

אף כי פגישות חירום אינן מתרחשות כל העת, המקרה עם הרופא הוא רק דוגמא אחת לחשיבות של תוכנית עיסוי בבית חולים והיתרונות שהוא יכול לספק. רק מושב קצר אפשר לו לסיים את יום העבודה שלו ללא כאבים. אני תמיד מוכן לבלתי צפוי. אני מגיע מוקדם לבית החולים כדי לוודא שהחדר שלי נקי, חם ומסביר פנים. ציוד עובד כראוי ו ציוד נגישים. אני גם מגיב להודעות דוא”ל ובודק קבצי לקוח. אני בודק את תיקי המטופלים ביסודיות ומעודדים אותם לחשוף איתי סוגיות רפואיות, אם לא בתיק שלהם, לפני שאני מתחיל את הטיפול בהן. solutions-round.jpg

הקלה על כאבים בתנאים

על ידי המשך השכלתי בתחומים שונים של טיפולי עיסוי, הצלחתי להציע את שירותי לתחומים רבים במסגרת בית החולים. זה מאפשר לי לסייע ללקוחות עם מצבים רפואיים, כמו לחץ דם גבוה, נוירופתיה, שיקום וסרטן.

לחץ דם גבוה פוגע במבוגרים רבים שלא מצאו תרופה או טיפול לשמירתו תחת שליטה. ללא שינויים באורח החיים שאינו עיסוי רגיל אחת לשבועיים ומעקב אחר לחץ דם ביתי, היו לי לקוחות מרובים שראו ירידה משמעותית בלחץ הדם שלהם.

אני מטפלת לעתים קרובות בחולים הסובלים מנוירופתיה – נזק או מחלות המשפיעים על עצבים. התייעצתי עם אחד הרופאים שלנו בבית החולים עם מטופל הדדי שסבל מכאבים רבים. רפואה יכולה לעזור לכאבים של חולה, להקל על החזרת התחושה, אך תרופות מוכיחות לפעמים לא מוצלחות. לאחר מחקר משמעותי ועבודה עם רופא זה, גיליתי
כיצד עיסוי יכול להועיל לחולים הסובלים מכאבים דומים. בעיסוי בסיס קבוע או עיסוי לטיפול בבית, ראיתי תוצאות נהדרות. למרות שהכאב עשוי להתגבר במהלך העיסוי, הכאב
פחת מאוחר יותר.

“ברור שיש יתרונות פיזיים לעיסויים, אך בהחלט יש גם יתרונות רגשיים. כולנו יודעים כי תהליך הריפוי, במיוחד עבור חולים חמורים יותר, חורג מהגופני. אני חושב שאנחנו צריכים לזכור גם את משפחות המטופלים האלה ואת היתרונות שהם עשויים להפיק מעיסוי, “ אומר פטריק קלי, מרפאה, מנתח כלי הדם מוסמך על ידי הלוח ומייסד Sanford Vascular Innovations.

טיפול בטראומה

ניסיון רב והשכלתי בעיסוי רפואי אפשר לי לטפל במספר רב של אנשים שסבלו מטראומות רפואיות שונות. לאחרונה טיפלתי באישה, מרי, שהייתה בתאונת דרכים קשה. מרי נפצעה, אך לא בצורה קשה כמו בעלה, שהוטס למרכז הרפואי שלנו במפלי סיו. מרי נותרה בכאב קשה עד בינוני והייתה לחוצה מאוד בגלל התאונה ואשפוז בעלה. סיפקתי למרי את העיסוי הראשון שלה בכדי לעזור להקל על הכאבים בזרועותיה, בצוואר ובגב, כמו גם את הלחץ והחרדה שלה.

טיפול בשבץ מוחי

בשנת 2015 טיפלתי בוונדי, חולה אירוע מוחי. ונדי נשארה ללא הפסקה שבועיים לאחר אירוע השבץ שלה. ברשותה ושל רופאה התחלתי לטפל בה בעיסוי. עבדתי עם המטפלים בפיזיותרפיה ובעיסוק בחלק האשפוז של החלמתה. שרירי וונדי פיתחו את כוחם במהירות וביעילות רבה יותר באמצעות טיפול גופני ותעסוקתי וטיפול עיסוי תכוף לשריריה, עצבים וכאבים.

“התפקיד שקוני ועיסוי שיחקו בהחלמתו של וונדי אינו ניתן לשינוי. ללא הכשרה רפואית מתאימה, ידע וניסיון בטיפול בעיסוי רפואי, ההחלמה של ונדי הייתה הרבה יותר איטית ופחות מוצלחת “. אומר בעלה של וונדי ורן פירסון.

אני ממשיך להעניק טיפול בעיסוי לנדי וחולי שבץ מוחי אחרים. למרות שההשפעות של אירוע מוחי לא תמיד נעלמות, המשך טיפול בעיסוי משפר את תהליך הריפוי.

רפואה, עיסוי ועבודה משותפת the-sport.png

הרווחתי יותר אישורים בידיעה שהם יועילו לא רק לעצמי, אלא גם ללקוחות שלי. ראיתי צורך להיות מוסמך בלימפדמה וב [עיסוי ספורט ]. ככל שידע והבנה של גוף האדם וכיצד מערכותיו פועלות יחד, כך תוכלו להיות מצוידים טוב יותר לטיפול בלקוחותיכם.

הרפואה והעיסוי משלימים זה את זה על ידי עזרה ללקוחות לרפא בכללותו. אני מוצא את זה מאוד משתלם לשמוע לקוח אומר שהכאב שלהם פחת או נעלם או שהעקצוצים או קהות השיפור השתפרו. הם מסוגלים לבצע פעילויות יומיות או לשחק שוב בספורט בלי לשים לב למגבלות כלשהן.

download ebook

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email