עיסוי קלאסי – העיסוי הפופולרי והמוכר ביותר

עיסוי קלאסי

עיסוי קלאסי הוא עיסוי מפנק שבו באמצעות מגע ידיו של המעסה ותנועות הלישה המפורסמות לאורך ולרוחב ניתן להגיע אל רקמות השרירים ולסייע בשחרור הגוף. לעיסוי הקלאסי עוד יתרונות רבים אחרים. הוא נמנה בין העיסויים הפופולריים ביותר בשל העובדה שהוא גם נעים מאוד וגם תורם לבריאות הפיזית והנפשית. החיבור בין גוף ונפש בעיסוי זה תורמת לשיפור מצב הרוח, לשחרור אנרגיות שליליות מהגוף ולהפגת מתחים ולחצים רבים שעשויים להצטבר לאורך החודש בשל עבודה, סידורים, בטיפול בילדים, בוויכוחים עם בני/בנות הזוג וכו'.

חיבור בין גוף ונפש:

ברפואה האלטרנטיבית האמונה הרווחת היא שיש חיבור בין גוף ונפש ואלה מהווים יחידה אורגנית אחת. עובדה זו משפיעה על התפתחותן של טכניקות ריפוי שונות, אלטרנטיביות, כאלה שאינן דורשות להחדיר כימיקלים לגוף. עיסוי קלאסי הוא אחת מהטכניקות הפופולריות ביותר התורמות הן לגוף והן לנפש. היכולת של עיסוי זה להפחית מתחים ולחצים תורמת גם במישור הנפשי למטופלים שיוצאים מבחינתם מהעיסוי עם אנרגיות מחודשות להתמודד עם החיים, לפחות עד העיסוי הבא. אין זה פתרון קסם אלא תהליך כימי שנוצר בגוף באופן טבעי במהלך העיסוי. מגע יד אדם, כיוון התנועות בעיסוי, לחיצות בנקודות מסוימות, כל אלה חלק מטכניקת עיסוי שנבנתה לאורך מאות שנים ושופרה כדי להגיע לנוסחה הנוכחית שאתם מקבלים היום בטיפול בעיסוי זה.

זה הזמן להקדיש לעצמכם קצת זמן:

החיים מלאים בדאגות וסידורים עבור רוב האנשים באוכלוסייה. גם לאנשים עמידים כלכלית יש לא מעט כאבי ראש, אחראיות ולעתים גם צרות. כל אלה מצטברים אצל האדם, גם הוא אינו מודע לכך. אנו יכולים לראות זאת אצל אנשים שאוגרים לאורך הזמן ולפתע מתפוצצים על מישהו קרוב ופוגעים בו בלי כוונה בכלל ומבלי שהוא יהיה אשם. אנו עדים לכך כאשר אנשים מפתחים מחלות שנובעות מאותם לחצים ואנו עדים לכך כאשר אנשים פשוט מתמוטטים ומוצאים את עצמם בחדר טיפול נמרץ והכול בשל הלחצים והעומסים. הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות, קודם כל עבור עצמכם אך גם עבור המשפחה שלכם, היא לאפשר לעצמכם יום אחד בחודש, לעשות עיסוי קלאסי וליהנות מחצי יום/יום של שקט ומנוחה במתחם הספא.

כיצד עובד העיסוי הקלאסי?

כמו בכל עיסוי אחר, המטופל ייכנס לחדר, יידרש להישאר עם לבוש תחתון בלבד, לשכב על המיטה ולכסות את עצמו בסדין. המטפל ייכנס כאשר תהיו מוכנים ויחל בליטופים ותנועות עיסוי קלות כדי לחמם את אזור הגב והרגליים וכניסה הדרגתית ונעימה לעיסוי. המטופל כבר יתחיל לספוג את האווירה הנעימה בדקות הראשונות של העיסוי בעזרת מוסיקת הרקע המרגיעה, המיזוג הנעים ומגע הידיים המפנק של המעסה. במהלך העיסוי המעסה יבצע תנועות לישה לאורך ולרוחב גופו של המטופל בהתאם לטכניקת העיסוי הקלאסית ולעתים יבצע לחיצות בנקודות שונות בגב המטופל על מנת לסייע לשיפור זרימת הדם והפחתת לחצים באזור. העיסוי יתרום לכם לשחרור השרירים בגוף, להפחתת כאבים ולשחרור מתחים ולחצים. במידה ויש מגבלה רפואית כלשהי מומלץ לציין זאת טרם תחילת העיסוי כדי שהמעסה יתחשב בה.

להשלמת החוויה – מגוון אטרקציות לשירותכם:

טיפול במתחם הספא אינו מסתיים בעיסוי ועל אף שיתרונותיו רבים, תוכלו להשלים את החוויה ולהעצים אותה על ידי שימוש נוסף במתקני הספא. לכל מטופל תינתן גישה חופשית לשימוש במתקני הספא מלבד הטיפולים הקוסמטיים אותם ניתן להוסיף לחבילה במעמד הזמנת חבילה הטיפול. בקרו בסאונה, בג'קוזי, במתחם המנוחה כדי לצבור אנרגיות מחודשות, לאפשר לעצמכם מנוחה נוספת ולצאת מהספא בתחושה של שביעות רצון מלאה, סיפוק ואנרגיות חיוביות.

 

סרטון על עיסוי קלאסי

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס