עיסוי עד הבית – מעסה מקצועי יגיע לטיפול פרטי בביתכם

עיסוי עד הביתאחד הטרנדים שעלו בשנים האחרונות בתחום הספא והעיסוי הוא הזמנת עיסוי עד הבית. עיסוי עד הבית אומר שתוכלו להזמין מעסה מקצועי מטעם מכון הספא המורשה ולקבל טיפול פרטי בביתכם או בכל מקום אחר אליו תזמינו את המטפל. טיפול זה נפוץ מאוד בקרב אנשים שאינם יכולים להגיע אל המכון בשל עניינים בריאותיים, גופניים או מטעמי זמן או נוחות. על כן שירות זה נוח ומועיל מאוד עבורם אך פתוח גם עבור אלה המעוניינים להפתיע מישהו קרוב במתנה מבריקה ונעימה במיוחד או לפנק את עצמו בסביבה הטבעית שלו.

אילו עיסויים ניתן לעשות בבית?

הזמנת עיסוי עד הבית מגבילה את המעסה למספר עיסויים אפשריים בהתאם למקום העבודה שלו ולכלים שהוא יכול להביא עמו. בדרך כלל המעסה יגיע עם מיטת טיפולים מתקפלת, שמנים והציוד הנדרש לביצוע עיסויים מסורתיים כמו עיסוי שוודי, עיסוי בשמנים, עיסוי רקמות עמוק וכו'. על מנת לבצע עיסויים נוספים כמו עיסוי אבנים חמות, עיסוי במבוק, עיסוי אירוודה וכן עיסויים שונים אחרים יש לבדוק זאת מול המשרד את מידת האפשרות.

האם ניתן להזמין עיסוי גם למקום העבודה?

יש לנו מגוון רחב מאוד של לקוחות בתחומים ועיסוקים שונים. מספורטאים, דרך מרצים ועד מאמנים עסקיים ואינספור תחומים אחרים. חלקם בעלי בעיות גב ידועות אשר עשויות לפגוע להם במהלך יום העבודה שלהם עד כדי כך שהם מתקשים לעמוד או סובלים מכאבים גם בישיבה. על כן עבור אותם אנשים עיסוי עד הבית או עד מקום העבודה במקרה הזה יכול להציל אותם, לחסוך לכם הפסדים כלכליים רבים, אי נעימות מול לקוחות/מול העובדים ובאופן כללי לאפשר להם ליהנות מיום עבודה שקט ונעים יותר ולא לסבול מכאבים.

הפתעה ליום הולדת:

אחת הסיבות היותר נפוצות להזמנת עיסוי עד הבית היא עבור מי הרוצה להפתיע את בן/בת הזוג בדרך כלל ולארגן מסיבת הפתעה הכוללת הפתעה נוספת: עיסוי מפנק בסביבה הטבעית שלהם. על מנת שהם ירגישו בנוח לגמרי אפשר גם להזמין 2 מעסים ולבצע במקום עיסוי זוגי מקביל לשני בני הזוג. כמו כן אותו מעסה יכול לבצע גם כן עיסוי אחד אחרי השני במידה ותרצו לחסוך מעט בעלויות. עיסוי זה הנו אטרקציה בפני עצמה וכדאי להוסיף אותה לארוחת ערב רומנטית ואווירה נהדרת בסביבה הפרטית שלכם. תארו לכם את בן/בת הזוג חוזרים הביתה מהעבודה ביום ההולדת שלהם ומגלים בית מלא בקישוטים, אורות, מוסיקה שמופעלת עם כניסתם לבית ואתם מקבלים אותם בברכה, מאחלים להם מזל טוב ומציגים להם את המעסה ואחת המתנות שהם זוכים לה באותו ערב מפנק.

עיסוי עד הבית לצורך טיפול רפואי:

סיבה נוספת להזמנת עיסוי עד הבית יכולה להיות לצורך טיפול רפואי. ספורטאים ואנשים אחרים הנפצעים או נחבלים והרופא המליץ להם לבצע פיזיותרפיה או עיסויים כדי לרפא את המקום יוכלו להזמין עיסוי פרטי עד הבית כדי להאיץ את תהליך ההחלמה. השירות נפוץ בקרב ספורטאים אך אנשים רבים אחרים גם כן מזמינים עיסוי מקצועי בשירות עד הבית על מנת לטפל בעצמם. יש לזכור כי מלבד העובדה שעיסוי הוא דבר מהנה במיוחד ורבים באים אליו כיוון שמדובר באטרקציה מלהיבה ודרך בילוי מפנקת במיוחד, הרי שהעיסוי התפתח במקורות כדרך טיפול בפציעות שונות ודרך נהדרת לשיפור תפקוד מערכות הגוף, שחרור שרירים תפוסים/מכווצים, שיפור זרימת הדם בגוף ועוד.

אז אם אתם זקוקים לעיסוי עד הבית מטעמים רפואיים, לצורך טיפול עקבי אחת לכמה זמן לשיפור איכות חייכם ובריאותכם או כדי להפתיע מישהו כמתנה מפתיעה – צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם פרטים נוספים על השירות.

סרטון על עיסוי עד הבית

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס