עיסוי רקמות עמוק

עיסוי בספא יכול להיות בילוי נהדר ומפנק ויכול להיות גם טיפול מקצועי בשרירים, בכאבים ובפציעות. עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי מאסיבי יותר הפועל על רקמות השריר ומטרת העל שלו היא שחרור השרירים והפחתת כאבים כמו גם שיפור זרימת הדם והחמצן בגוף. מכאן אתם מבינים כי מדובר בעיסוי טיפולי יותר מאשר בילוי מהנה למחפשי הכיף.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק ייעשה בעזרת ידיו של המעסה, בשילוב שמנים מחוממים נטולי ריח. מטרת העיסוי הנה לשחרר את השרירים התפוסים והמכווצים שלכם על ידי פירוק מואץ של החומצות שהצטברו בשרירים עקב עומס פיזי על הגוף. כמו כן טיפול זה נהדר לשיפור זרימת הדם בגוף מה שעוזר להפעיל טוב יותר את כלל המערכות הגוף כולל נוזלי הלימפה, מערכות כלי הדם, מערכת העיכול ועוד. תנועות הלישה המפורסמות במהלך העיסוי מתבצעות לאורך ולרוחב והלחיצות הנן חזקות יותר על מנת להגיע לעומק השריר.

עיסוי רקמות עמוק לספורטאים:

ספורטאים מקצוענים הנם אנשים המתאמנים כל יום או כמעט כל יום. משום כך הגוף נתון ללחצים פיזיים גדולים אשר עשויים לגרום למקרה של פציעה או פגיעה בגוף שלנו. כמובן שכדי לשפר ביצועים גופניים הספורטאים ירצו להגדיל את העומס בהדרגה ולבצע אימונים אינטנסיביים יותר ככל שהשנה תתקדם. כדי לעמוד בכל הלחצים והעומסים הללו נהוג לשלב עיסוי רקמות עמוק שיסייע בהתאוששות מהירה יותר של הגוף. מלבד ההתאוששות של הגוף זה יכול לעזור גם בטיפול בפציעות ובהאצת תהליך ההחלמה.

עיסוי רקמות עמוק ​האם זה תקף גם לאנשים שמתאמנים רק בחדר הכושר?

גם אנשים שאינם ספורטאים מקצוענים אך נוטים להתאמן 5-6 פעמים בשבוע בחדר כושר עשויים למצוא את עצמם במצב של תשישות וסיכון לפציעות. עומס יתר על הגוף הוא גם אינו מומלץ ללא קשר לאם אתם רוצים להוריד במשקל, לחטב את הגוף או לבנות את השרירים שלכם. גם לאלה מכם העושים באדי בילדינג כדאי לדעת ששרירים נבנים בזמן המנוחה של הגוף בין האימונים ולכן להתאמן כל יום זה לא אפקטיבי וגם מגדיל את הסיכון שלכם לפציעה. לכן עיסוי רקמות עמוק יכול להתאים בהחלט גם לספורטאים המתאמנים בצורה מאומצת, אינם רוצים להפחית בכמות האימונים ולכן נדרשים בטיפולים שונים על מנת לשמור על הגוף שלהם.

כיצד לבחור את מתחם הספא שלנו?

  • בדקו שיש לכם אכן עיסוי רקמות עמוק ולא עיסוי שוודי שהם קוראים לו "עיסוי רקמות עמוק" – הכוונה היא לכך שהם מבינים את ההבדלים וכדאי לציין להם גם את העובדה שאתם ספורטאים או זקוקים לעיסוי זה למטרות טיפול ולא לכיף בלבד.
  • בקשו לשמוע על הכשרת העובדים והיכן הוכשרו.
  • במידה ואתם רוצים יותר מעיסוי בלבד, כלומר שימוש במתקני הספא השונים והפיכת הטיפול לכמה שעות של כיף וחידוש אנרגיות, כדאי לוודא אילו אטרקציות נוספות מגיעות לכם במסגרת החבילה.
  • כדאי לקרוא פידבקים ברשתות החברתיות וכן בתוצאות החיפוש של גוגל.
  • כדאי לראות את מידת הרצינות של מתחם הספא בהתאם לאתר, לשירותים שהוא מספק ולתכנים שהוא מפרסם. כמו כן לראות בתמונות של המקום כיצד הוא נראה ומושקע יעזור להעריך את רמתו.

אטרקציות נוספות לשילוב עם המסאז':

בילוי בספא הוא הרבה מעבר לעיסוי, על אף שמדובר בעיסוי רקמות עמוק שהנו עיסוי לצרכי טיפול ופחות בילוי. יום מנוחה בספא עם שימוש באטרקציות השונות כמו הסאונה, הג'קוזי ויתר המתקנים בספא יכולים לעזור גם כן להרפיית הגוף והנפש, צבירת אנרגיות מחודשות והתאוששות מהירה יותר של הגוף מהעייפות שהוא צובר.

סרטון על עיסוי רקמות עמוק

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס