עיסוי פרטי

אין סימני שאלה לגבי היתרונות של עיסוי טוב לגוף ולנפש שלנו. לאורך מאות שנים העיסוי ידוע כדרך טיפולית נהדרת המשמשת אותנו לצרכים שונים, החל משיפור זרימת הדם, דרך שיפור תפקוד מערכות הגוף, שחרור השרירים התפוסים וחידוש האנרגיות בגוף. לעיסוי מקצועי יש כמובן יתרונות אחרים נוספים לאלה ובסך הכול כל מי שעובר מסאז' במתחם ספא עיסוי פרטיאו באופן פרטי צפוי לחוש תחושת הקלה ושיפור במצב הפיזי והנפשי. עיסוי פרטי הוא שירות המוצע לאלה שאינם יכולים או רוצים להגיע לספא או לאלה המעוניינים לארגן אירוע פרטי בבית (כמו יום הולדת, מסיבה או כל דבר אחר) ולהזמין מעסה/ים פרטי/ים כאטרקציה/כמתנה.

ארבעה סוגי עיסויים שכל אחד יכול ליהנות מהם:

  • עיסוי שוודי – העיסוי המוכר והפופולרי ביותר. שילוב של כמה יסודות עיסוי שפותח לפני כמה מאות שנים ושודרגו במהלך השנים. בשילוב שמנים ריחניים נעימים המשפרים את זרימת התנועות של המעסה לצד הסגולות שלהם לשיפור ההרגשה של המטופל, ניתן יהיה ליהנות מעיסוי מפנק המאזן בין גוף ונפש ומסייע בשני ההיבטים הללו לכל מטופל.
  • עיסוי רקמות עמוק – עיסוי מומלץ מאוד לאנשים עם גוף תפוס, אנשים העוסקים בספורט דרך קבע וכן אנשים בעלי גוף חזק ועור עבה המעוניינים בעיסוי מאסיבי יותר לשחרור הגוף.
  • עיסוי באבנים חמות – טיפול פופולרי במיוחד המשלב שימוש באבני בזלת מחוממות מיוחדות. המעסה משתמש באבנים אלו לצורך העיסוי וכן להניחן על המטופל כדי לספוג רעלים ואנרגיות שליליות מה שיתרום לשחרורן מגוף המטופל ולהקלה נפשית. עיסוי נהדר לצרכי פינוק והוא בדרך כלל גם ארוך יותר מעיסוי רגיל.
  • עיסוי במבוק – טכניקת עיסוי מיוחדת שבה עושים שימוש בכלי במבוק מיוחדים במקום במגע יד המעסה. למי שאוהב את מגע המעסה עיסוי זה אינו מומלץ אולם הוא נהדר נטו ברמה הטיפולית ולצרכי שחרור הגוף וזרימת הדם.

מדוע שנרצה עיסוי פרטי?

עיסוי פרטי הוא שירות עיסוי מיוחד של מעסה צמוד המגיע עד אליכם הביתה. עיסוי פרטי יכול להיות שירות מבוקש על ידי אנשים שאינם יכולים להגיע פיזית אל מתחם הספא, למשל במקרה של חוסר בניידות או קושי פיזי כלשהו. ישנם אנשים המעדיפים לקבל את טיפולי העיסוי בסביבה הטבעית והנוחה עבורם – בביתם. ישנם אנשים שעוברים טיפולים תקופתיים כדי להאיץ תהליך החלמה מפציעה אז מעדיפים לעבור את הטיפולים בבית ולא לאמץ את הגוף יתר על המידה. כמו כן חלק מהלקוחות פשוט מזמינים שירות זה כדי להפתיע אדם אחר ליום ההולדת למשל.

טיפול בפציעות עם עיסוי פרטי:

פציעות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, הן כאנשים ממוצעים ובוודאי של אנשים העוסקים בספורט מספר פעמים בשבוע. עיסוי מקצועי הוא טיפול רפואי אלטרנטיבי נהדר לפציעות ספורט שונות וסגולות הריפוי של העיסוי מסייעות לתהליך החלמה מהיר יותר. לעתים רבות האדם יזמין עיסוי פרטי אל ביתו על מנת לאמץ את הגוף והאזור הפגוע כמה שפחות. כמו כן לעתים נוח יותר לאדם לעבור את הטיפול באופן פרטי בבית. מעסה מקצועי עם הכשרה של עיסוי ספורטאים יגיע עד אליכם עם מיטת טיפולים מתקפלת וכל הציוד הנדרש על מנת לבצע את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

הזמנת מעסה לאירוע עיסוי פרטי:

רוצים להפתיע את בני/בנות הזוג שלכם ביום ההולדת ולהזמין להם עיסוי פרטי מפנק עד הבית? כעת תוכלו לעשות זאת עם הזמנת שירותי עיסוי VIP עד לדלת הבית שלכם. מעסה מקצועי שישתף פעולה עם מהלך יום ההולדת ויהיה שם עבור חתן/כלת השמחה לביצוע עיסוי מפנק בהתאם להזמנה. כמו כן תוכלו להזמין יותר ממעסה אחד במידה וזו מסיבה עם יותר אורחים או אירוע מסוים שבו תרצו שצוות המעסים יהווה את אחת האטרקציות באירוע.

סרטון על עיסוי פרטי

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס