עיסוי בתל אביב

בעוד אנשים רבים מגיעים לעיסוי אחת לכמה זמן כדי לדאוג לאורח חיים בריא וטוב יותר, אחרים מגיעים לספא כדי להעביר יום כיף וכאטרקציית בילוי מהנה במיוחד. כך למשל אנשים הלנים במרכז בעת חופשה ומעוניינים להעביר יום בספא מומלץ בתל אביב כיום מנוחה ובילוי לצבירת אנרגיות מחודשות. גם תושבי האזור לעתים מפנקים את עצמם בעיסוי מפנק ויום כיף במתחם הספא. עיסוי בתל אביב נעשה ברמה הגבוהה ביותר ולכן גם מקומיים וגם אנשים מכל הארץ הלנים באזור המרכז מעדיפים לעבור עיסוי דווקא בעיר זו.

מהי הסיבה שבגינה אתם הולכים לספא?

 • הזמנה ליום הולדת – הזמינו אתכםעיסוי בתל אביב ליום ההולדת לחגוג יחד בספא? או אולי אתם ארגנתם יום הולדת מיוחד בספא למישהו קרוב? זהו בהחלט אחד המקרים הנפוצים ביותר להגעה לספא כיוון שמדובר במתנה נפלאה, מרעננת וכזו שבאמת מיטיבה ומועילה לחתן השמחה.
 • ללכת עם חבר/בן משפחה כדי ליהנות – לעתים רבות זה פשוט כיף ללכת עם בן משפחה או חבר/ה כדי ליהנות ולצבור אנרגיות חיוביות ככה באופן ספונטני.
 • יום מנוחה וניתוק מהכול – לכל אחד מגיע קצת זמן מנוחה מפעם לפעם. החיים העמוסים שרבים מאתנו חיים פשוט יכולים להרוס אותנו אם לא נאפשר לנו אתנחתא קלה אחת לכמה זמן.
 • גוף תפוס – אם אתם סובלים מעומס פיזי על הגוף שלכם או עומס נפשי שבעקבותיו הגוף שלכם כבר תפוס ואין לכם אנרגיות, אתם זקוקים לשירותי עיסוי בתל אביב להזרים את הדם, לשחרר אנרגיות שליליות ולהעלים את החומצות התופסות לכם את השרירים.
 • שיפור אורח חיים – לעיסוי יש יתרונות רבים, החל מטיפול בכאבים, דרך שיפור מחזוריות הדם בגוף ותפקוד מערכות הגוף השונות ועד לשחרור שרירים תפוסים וטיפול בפציעות. ישנם אנשים רבים העושים עיסוי לעתים קרובות באופן קבוע (נניח פעם בחודש) לצורך שיפור מצבם הגופני והשחרור הנפשי.
 • טיפול בפציעה/שחרור השרירים – במידה ואתם ספורטאים מקצוענים או מתאמנים הרבה בחדר הכושר יש לכם סיכון גבוה לפציעות בשל אימונים רבים ועומס המצטבר על השרירים. על מנת להפחית את הסיכון לפציעות או להאיץ את ההחלמה בפציעה קיימת כדאי לעשות עיסוי מקצועי רפואי למקום.

עיסוי בתל אביב- עיסויים רגילים המוצעים בדרך כלל:

מבין העיסויים הרבים הקיימים ישנם כמה וכמה עיסויים פופולריים יותר הנקראים גם "עיסויים רגילים", כאלה שמוצעים בכל ספא כמעט. בין העיסויים הללו תוכלו למצוא עיסוי שוודי קלאסי, עיסוי תאילנדי, עיסוי באבנים חמות ועיסוי בשמנים ארומטיים.

עיסוים מיוחדים שאין בכל ספא:

עיסויים מיוחדים יותר שאין בכל מתחם ספא וכדאי לכם לוודא אילו מהם כן מוצעים על ידי מכון הספא אליו אתם הולכים:
 • עיסוי אירוודה שבו נעשה שימוש בשמן שומשום מיוחד.
 • טיפולי בוץ
 • עיסוי בקבוק (דומה לעיסוי רקמות עמוק רק נעשה עם במבוק במקום עם ידי המטפל).
 • עיסוי עם שקי חול חמימים ונעימים. מסייעים לשיפור האנרגיות ועוזרים בהרגעת הגוף והנפש.
 • עיסוי בכדורי עץ – דומה ברעיון לבמבוק ומשלב עיסוי שוודי עם עיסוי רקמות עמוק אולם לא מתאים למי שאוהב מגע ידיים.

עיסוי בתל אביב – ספא מומלץ בתל אביב:

כאשר אתם בוחרים ספא מומלץ בתל אביב כדאי לקרוא את הפידבקים עליו ברשת. מלבד התגובות בגוגל מיי ביזנס וברשתות החברתיות (שאלו בדרך כלל תגובות אותנטיות יותר מאשר אלה המוצגות באתר העסק) כדאי גם לברר מה אתם מקבלים במסגרת השהייה שלכם במקום. שימו לב גם למחירים של טיפולי העיסוי כיוון שאלה עשויים להיראות לכם זולים/יקרים מדי כיוון שאתם משווים אותם לעיסויים במקום אחר אך לא מסתכלים לכמות הדקות של העיסוי. השוו גם את סוג העיסוי וגם את מס' הדקות שתקבלו. לבסוף, בחרו בספא מומלץ עם מיקום נוח שתוכלו להחנות את הרכב או להגיע בקלות עם תחבורה ציבורית, ליהנות מיום הכיף שלכם במתחם ולחזור לבית המלון/לביתכם בנחת.  

סרטון על עיסוי בתל אביב

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס